PRETTY IN PINK - trendová farba roka 2019

PRETTY IN PINK - trendová farba roka 2019

25.4.2019

Ako najlepšie naštartovať jar? Samozrejme s novými cool štýlmi, ktoré odrážajú našu dobrú náladu! Vyraďte už ponuré zimné oblečenie a urobte si miesto, pretože váš nový jarný vzhľad už čaká. Móda v tejto sezóne má veľmi pútavé motto: farbu, farbu, farbu! Či už žiarivo oranžová, ohnivo červená alebo žiarivo žltá - kto hľadá nový kus pre svoj šatník, musí byť na to pripravený, všetko okrem nudy! K nášmu absolútnemu favoritovi medzi trendovými farbami patrí odtieň, ktorý zdieľa myšlienky - Pink! Spektrum ružových odtieňov je široké - od jemnej ružovej farby, cez honosnú Barbie ružovú až po silnú purpurovú - tu je správny odtieň pre každý typ. V tomto príspevku vám ukážeme, ako špeciálny farebný trend štýlovo použiť a dokážeme Vám, že aj dospelý štýl môže obsahovať veľa ružovej ☺️

 

Ružová farba je pre mňa módne prekvapenie! Spočiatku som sa neodvážila zvyknúť si na silnejšie odtiene a experimentovala som teda viac s jemnými ružovými tónmi. Medzitým som si zamilovala ružový trend a rada nastavujem akcenty s pomocou niekoľkých zaujímavých kúskov. Aj keď ružová je často vnímaná ako jemná dievčenské farba, cítim sa v nej veľmi dobre, pretože žiadny iný odtieň nevyžaruje toľko ženskosti a dáva mi toľko sebavedomia!

 

Stella, modelka

 

Každý, kto sa odváži predstaviť si typickú ružovú, by mal venovať pozornosť jednému pravidlu: záleží na dávkovaní! Pre vyjadrenie štýlu stačí len jedna až dve ružové časti. V závislosti na oblečení, ružové nohavice, taška alebo len kus ružovej látky môžu byť veľmi účinné. Ak je úplne ružových časti stále príliš veľa, silná farba sa môže tiež nosiť na perách, alebo začleniť do vzoru, ako je ušľachtilý Paisley. Ak chcete vytvoriť dokonalú rovnováhu, skombinujte ju s klasickými denimovými alebo svetlými farbami. Kombinácia čiernej a bohatej ružovej farby sa na prvý pohľad javí ako bezpečná stávka, ale silný kontrast je pre slnečné jarné a letné mesiace príliš extrémny a vzhľad zosvetľuje. Svetlé farby, ako sú biele alebo béžové a krémové tóny, zdôrazňujú vyžarujúci ružový tón a vyzerajú obzvlášť sviežo.

Bloggerka Simone z frau_mone dokazuje, že kombinácia žiarivo ružových a blond vlasov nemusí nutne pripomínať Barbie! Pre vzdušný a uvoľnený pletený sveter v módnej Kaubonbon-Pink si vyberá elegantné, biele džínsy, ktoré aj napriek pohodlnému strihu zdôrazňujú jej nohy. Ružová semišová balerína Sardinia zdôrazňuje bezstarostný vzhľad s mäkkým a vysoko kvalitným materiálom a poskytuje svojim majiteľkám maximálne pohodlie.

 

 

Hoci farebný trend umožňuje všetky možné odtiene ružovej farby, je to predovšetkým farba "ružový páv", ktorú farebný inštitút Pantone vybral ako jednu z tohtoročných trendových farieb. Je to silný, hlboký purpurový tón, ktorý je krásne inscenovaný v kombinácii s tlmenými farbami, ako je šedá a olivovo zelená. Tohtoročný trend je zvlášť vhodný pre experimentovanie s farbou, pretože prepožičiava úhľadnú ženskosť aj kombinézam a nohaviciam so vzorom, bez toho, aby stratila svoju krásu. Opäť platí, že správne dávkovanie hrá dôležitú úlohu.

Simone z frau_mone sa pre nás prezliekla a ukazuje nám, aká môže byť kombinácia farieb v "Pink Peacock" štýle. K voľnému čiernemu rukávu a ležérnym šedým nohaviciam s módnou leoparďou potlačou kombinujú náše nové tenisky Fusion® L. a dopĺňa športový a neformálny vzhľad. Tlmené farby oblečenia umožňujú, aby sa purpurový tón tenisiek rozsvietil, čo z neho robí absolútny vrchol.

Prihláste sa prosím znovu

Ospravedlňujeme sa, ale Váš CSRF token pravdepodobne vypršal. Aby sme mohli Vašu bezpečnosť udržať na čo najvyššej úrovni, potrebujeme, aby ste sa znovu prihlásili.

Ďakujeme za pochopenie.

Prihlásenie